Elektróda na HELVI ST-70
search
  • Elektróda na HELVI ST-70

Elektróda na HELVI ST-70

5,00 €   s DPH

4,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Elektróda na HELVI ST-70 je špecificky navrhnutá pre plazmové horáky H 70, HTM 70, ST 70, a STM 70, poskytujúca optimálny výkon a funkčnosť.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Elektróda na HELVI ST-70 je navrhnutá špeciálne pre zabezpečenie optimálnej funkčnosti a výkonu pri používaní s plazmovými horákmi modelov H 70, HTM 70, ST 70 a STM 70. Táto elektróda je kľúčovým komponentom pre kvalitné a efektívne plazmové rezanie, poskytujúc stabilný a silný plazmový oblúk, ktorý je nevyhnutný pre presné a čisté rezanie rôznych druhov materiálov.

Vyrobená z vybraných materiálov, elektróda na HELVI ST-70 zaručuje vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu a vysokým teplotám, čo predlžuje jej životnosť aj pri náročnom a intenzívnom používaní. Jej presné spracovanie zabezpečuje, že elektróda dokonale pasuje do príslušných horákov, čím minimalizuje riziko technických problémov a zvyšuje celkovú efektivitu rezacieho procesu.

Vďaka jednoduchej inštalácii a kompatibilite s vyššie uvedenými modelmi horákov, elektróda na HELVI ST-70 umožňuje rýchlu a bezproblémovú výmenu, čo je obzvlášť cenné v prostrediach, kde je potrebné zachovať nepretržitú výrobnú efektivitu. Táto flexibilita a univerzálnosť ju robia ideálnou voľbou pre širokú škálu plazmových rezacích aplikácií, od priemyselných projektov až po detailné práce na menších dieloch.

Elektróda na HELVI ST-70 predstavuje spoľahlivé riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitu a dlhodobú výkonnosť od svojich plazmových rezacích systémov. Bez ohľadu na rozsah alebo typ vašich rezacích operácií, táto elektróda poskytuje konzistentné výsledky, ktoré spĺňajú nároky na presnosť a čistotu rezu.

Špecifikácie


23015354BH

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
H 70
HTM 70
ST 70
STM 70

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj