Vonkajšia hubica na HELVI ST-70
search
  • Vonkajšia hubica na HELVI ST-70

Vonkajšia hubica na HELVI ST-70

46,50 €   s DPH

38,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vonkajšia hubica na horáky ST-70 a H-70 je dôležitým príslušenstvom pre užívateľov plazmových rezačiek HELVI, optimalizujúc presnosť a kvalitu rezov pri zachovaní dlhodobej funkčnosti a životnosti horákov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vonkajšia hubica na horáky ST-70 a H-70 predstavuje kľúčový komponent pre všetkých užívateľov plazmových rezačiek od talianskeho výrobcu HELVI. Tento doplnok je navrhnutý s cieľom poskytnúť ochranu a efektívne smerovanie plazmového prúdu, čím zabezpečuje presnosť a kvalitu plazmového rezania.

Vyrobená z odolných materiálov, vonkajšia hubica slúži ako ochranný prvok, ktorý chráni horák pred priamym vplyvom vysokých teplôt a mechanickým opotrebením počas rezania. Jej použitie je nevyhnutné pre zachovanie optimálnej funkčnosti a dlhodobej životnosti horákov ST-70 a H-70, čo je obzvlášť dôležité v náročných priemyselných aplikáciách.

Ľahká inštalácia a výmena tejto hubice umožňuje užívateľom rýchlu adaptáciu na rôzne rezacie požiadavky a minimalizuje čas strávený údržbou a prípravou zariadenia. Tento aspekt je kľúčový pre zvýšenie efektivity práce a zníženie prevádzkových nákladov.

Vonkajšia hubica na horáky ST-70 a H-70 je neoddeliteľnou súčasťou pre dosiahnutie najvyššej možnej presnosti a kvality rezov, čo ju robí nevyhnutnou pre každého profesionála v oblasti plazmového rezania. Investícia do tohto doplnku znamená záruku spoľahlivosti, presnosti a dlhodobej spokojnosti pri práci s plazmovými rezačkami HELVI.

Špecifikácie


23015358BH

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
H 70
ST 70

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj