Keramická hubica pre BREAK 80
search
  • Keramická hubica pre BREAK 80

Keramická hubica pre BREAK 80

4,00 €   s DPH

3,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Keramická hubica pre BREAK 80 je navrhnutá pre maximálnu efektivitu a presnosť v plazmovom rezaní, ponúkajúc odolnosť voči extrémnym teplotám a opotrebeniu. 

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Keramická hubica pre BREAK 80 je špecificky navrhnutá pre vysoko výkonné plazmové rezačky série SOLUTION BREAK 80, poskytujúc im neoceniteľnú ochranu a zvyšujúc presnosť plazmového rezania. Táto hubica, známa aj ako čiapočka, je vyrobená z kvalitnej keramiky, ktorá je odolná voči extrémnym teplotám a mechanickému opotrebeniu, čo je bežné pri intenzívnom plazmovom rezaní.

Použitie tejto keramickej hubice zabezpečuje, že plazmový oblúk je smerovaný presne a stabilne, čo výrazne prispieva k lepším rezacím vlastnostiam a umožňuje dosiahnuť hladké, čisté rezy s minimálnou potrebou ďalšieho opracovania. To je kľúčové pre zvýšenie efektivity práce a znižovanie času potrebného na dokončenie projektoch.

Jednoduchá a rýchla výmena hubice umožňuje operátorom plazmových rezačiek prispôsobiť sa rôznym pracovným požiadavkám bez významných prestojov, čo zabezpečuje nepretržitý pracovný proces. Vďaka svojej odolnosti a dlhej životnosti tiež keramická hubica pre BREAK 80 znižuje potrebu častých výmen a údržby, čím šetrí čas aj náklady.

Vhodná pre profesionálne aplikácie v oblasti plazmového rezania, keramická hubica pre BREAK 80 je nevyhnutným doplnkom pre všetkých, ktorí vyžadujú maximálnu presnosť, kvalitu a spoľahlivosť svojich rezov. S touto hubicou získate záruku, že vaše plazmové rezačky budú vždy pripravené na výzvy najnáročnejších projektoch.

Špecifikácie


PC0059

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION BREAK 80

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj