Keramická hubica na PC 40 a CUT 40
search
  • Keramická hubica na PC 40 a CUT 40

Keramická hubica na PC 40 a CUT 40

2,50 €   s DPH

2,08 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Keramická hubica na PC 40 a CUT 40, špeciálne navrhnutá pre plazmové horáky modelov SOLUTION PC 40 a SOLUTION CUT 40, predstavuje nevyhnutný doplnok pre zvýšenie efektivity a presnosti plazmového rezania.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Keramická hubica na PC 40 a CUT 40 je navrhnutá špeciálne pre použitie s plazmovými horákmi modelov SOLUTION PC 40 a SOLUTION CUT 40. Tento dôležitý doplnok, často označovaný ako čiapočka, je vyrobený z kvalitnej keramiky, ktorá poskytuje vysokú odolnosť proti vysokým teplotám a opotrebeniu. Táto vlastnosť zaisťuje, že hubica zvyšuje životnosť a výkonnosť plazmových horákov tým, že efektívne chráni komponenty horáka pred priamym vplyvom extrémnych teplôt a iskier vznikajúcich počas rezacieho procesu.

Keramická hubica je kľúčová pre smerovanie a udržanie koncentrovaného plazmového prúdu, čo umožňuje dosiahnuť presnejšie a čistejšie rezy. Jej použitím sa znižuje riziko poškodenia materiálu a zlepšuje sa celková kvalita reznej práce. Tento doplnok je neoceniteľný pre zváračov a operátorov, ktorí potrebujú dosiahnuť presné rezacie výsledky bez ohľadu na typ a hrúbku materiálu.

Inštalácia keramickej hubice je jednoduchá a intuitívna, čo umožňuje rýchlu a bezproblémovú výmenu, minimalizuje prestoje a zvyšuje produktivitu práce. Ľahká údržba a odolnosť hubice zaisťujú, že je tento doplnok ekonomickou a efektívnou voľbou pre každodenné použitie.

Použitím keramickej hubice na PC 40 a CUT 40 získate spoľahlivé riešenie pre ochranu vášho plazmového horáka, zároveň zvýšite presnosť a kvalitu vašich plazmových rezov. Tento doplnok je ideálnou voľbou pre profesionálov hľadajúcich maximálnu efektivitu a dlhodobú výkonnosť pri práci s plazmovými rezačkami.

Špecifikácie


PC0057

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION CUT 40
SOLUTION PC 40

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj