Tryska na CUT 40 a PC 40
search
  • Tryska na CUT 40 a PC 40

Tryska na CUT 40 a PC 40

2,50 €   s DPH

2,08 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tryska na SOLUTION CUT 40 a SOLUTION PC 40, určená pre plazmové rezačky SOLUTION, zabezpečuje vysokú presnosť a efektivitu pri plazmovom rezaní.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tryska na CUT 40 a PC 40 je špecificky navrhnutá pre použitie s plazmovými rezačkami SOLUTION CUT 40 a SOLUTION PC 40, poskytujúc optimálnu presnosť a efektivitu pri plazmovom rezaní. Táto medená tryska je kľúčovou súčasťou rezačky, zabezpečujúca presné smerovanie plazmového prúdu a umožňujúca čisté a hladké rezy bez nadmerného opotrebenia.

Vyrobená z vysoko kvalitnej medi, tryska zaručuje výnimočnú tepelnú a elektrickú vodivosť, čo je nevyhnutné pre stabilný a efektívny plazmový oblúk. Medený materiál tiež prispieva k dlhšej životnosti trysky, čím sa znížia náklady na údržbu a výmenu komponentov.

Tryska je navrhnutá pre jednoduchú a rýchlu výmenu, čo umožňuje minimalizovať prestoje a udržať vysokú produktivitu práce. Jej presné vyhotovenie zabezpečuje, že sa dokonale hodí k horákom na plazmové rezačky SOLUTION CUT 40 a SOLUTION PC 40, eliminujúc riziko úniku plazmy a zabezpečujúc optimálny rezací výkon.

Použitím tejto medenej trysky získate zvýšenú presnosť a efektivitu pri vašich rezacích operáciách, čo vám umožní dosiahnuť profesionálne výsledky pri práci s rôznymi materiálmi. Či už sa jedná o priemyselné využitie alebo menšie projekty, tryska na CUT 40 a PC 40 je spoľahlivou voľbou pre každého, kto vyžaduje najvyššiu kvalitu a výkon pri plazmovom rezaní.

Špecifikácie


PD0022-10

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Meď
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION CUT 40
SOLUTION PC 40

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj