Taška na zváranie HELVI
search
  • Taška na zváranie HELVI

Taška na zváranie HELVI

45,00 €   s DPH

37,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Taška na zváranie HELVI je ideálnym riešením pre zváračov, ktorí hľadajú odolné, praktické a efektívne uskladnenie pre svoje zváracie stroje, príslušenstvo alebo náradie.

Veľkosť: L
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Taška na zváranie HELVI je robustná a praktická látková taška navrhnutá pre bezpečné prenášanie a efektívne uskladnenie zváracích strojov, príslušenstva alebo náradia. Vďaka svojej univerzálnej konštrukcii a možnosti rozdelenia na dve samostatné časti ponúka flexibilnú organizáciu a využitie priestoru podľa individuálnych potrieb.

Táto taška je vyrobená z odolného materiálu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči bežnému opotrebeniu, čím chráni váš zvárací stroj a náradie pred prachom, špinou a poškodením počas prepravy. Ergonomicky navrhnuté rukoväte a možnosť nastavenia vnútorného priestoru zabezpečujú pohodlné a bezpečné prenášanie aj ťažších nákladov.

Vďaka svojej modularite a adaptabilite je taška na zváranie HELVI ideálnym riešením pre profesionálov, ktorí potrebujú svoje vybavenie udržiavať organizované a chránené, či už v dielni alebo na cestách. Je to esenciálny doplnok pre každého zvárača, ktorý ocení kvalitu, funkčnosť a estetiku pri výbere svojho príslušenstva.

Špecifikácie


21905138K

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rozmer (d x š x v) [mm]
490 x 165 x 250

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)