Zváračský kabát JAK spredu
search
  • Zváračský kabát JAK spredu
  • Zváračský kabát JAK z boku
  • Zváračský kabát JAK z boku a zo zadu
  • Zváračský kabát JAK zo zadu

Zváračský kabát JAK

49,90 €   s DPH

41,58 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zváračský kabát je vyrobený z oderuvzdornej hovädzej štiepenky. Predná časť je kožená a chráni zváračovi jeho hornú časť tela počas zvárania, rezania, brúsenia. Zadná časť je z látky, aby zváračovi nebolo teplo a nepotil sa. Je kvalitne prevedený pre jednoduché nosenie počas celej pracovnej smeny.

Veľkosť: L
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zváračský kabát JAK je výborným riešením pre profesionálnych zváračov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu a pohodlie počas svojich zváracích úloh. Tento kabát je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu ochranu horných častí tela počas zvárania, rezania a brúsenia.

Oderuvzdorná hovädzia štiepenka: Kabát je vyrobený z kvalitnej oderuvzdornej hovädzej štiepenky, ktorá zvyšuje jeho odolnosť voči opotrebeniu a chráni pred horiacimi materiálmi a vysokými teplotami.

Kožená predná časť: Predná časť kabáta je vyrobená z kože a poskytuje spoľahlivú ochranu pre hornú časť tela zvárača. Táto časť je navrhnutá tak, aby odolala náročným pracovným podmienkam.

Látková zadná časť: Zadná časť kabáta je vyrobená z látky, čo zabezpečuje, že zváračovi nie je príliš teplo a nedochádza k nadmernému poteniu počas práce.

Kvalitné spracovanie: Kabát je kvalitne prevedený pre jednoduché a pohodlné nosenie počas celej pracovnej smeny. Poskytuje optimálnu ochranu bez obmedzovania pohybu.

Zváračský kabát JAK je spoľahlivým a praktickým riešením pre zváračov, ktorí potrebujú spojiť ochranu a pohodlie počas svojej práce. S kombináciou koženej prednej časti a látkovej zadnej časti poskytuje optimálnu ochranu a komfort vo všetkých pracovných podmienkach.

Špecifikácie


F12160L

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Veľkosť
L
XL
XXL
Vyhotovenie
Kabáty a bundy

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj