Zváračská kapucňa RHINOweld spredu
search
  • Zváračská kapucňa RHINOweld spredu
  • Zváračská kapucňa RHINOweld z boku

Zváračská kapucňa RHINOweld

14,40 €   s DPH

12,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zváračská kapucňa RHINOweld je spoľahlivým ochranným príslušenstvom pre profesionálnych zváračov, ktorí kladú dôraz na svoju bezpečnosť a komfort počas zváracích úloh.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zváračská kapucňa RHINOweld je spoľahlivým ochranným príslušenstvom pre profesionálnych zváračov, ktorí kladú dôraz na svoju bezpečnosť a komfort počas zváracích úloh. Táto kapucňa v čiernej farbe má univerzálnu veľkosť, čo znamená, že sa hodí pre širokú škálu používateľov.

Nehorľavý materiál: Kapucňa je vyrobená z nehorľavej tkaniny, čo zabezpečuje, že odoláva vysokým teplotám a minimalizuje riziko horiaceho materiálu počas zváracích úloh.

Univerzálna veľkosť: Kapucňa má univerzálnu veľkosť, čo znamená, že je vhodná pre širokú škálu používateľov bez ohľadu na postavu a veľkosť hlavy.

Certifikovaná ochrana: Táto kapucňa je v súlade s normou EN ISO11611: 2007 trieda 1 A1, čo znamená, že poskytuje spoľahlivú ochranu pred žiarením a horiacimi časticami počas zvárania.

Zváračská kapucňa RHINOweld je dôležitým príslušenstvom pre každého zvárača, ktorý dbá na svoju bezpečnosť a pohodlie. S nehorľavým materiálom a certifikovanou ochranou môžete mať istotu, že vaša hlava je v bezpečí počas zvárania.

Špecifikácie


HT040

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Veľkosť
Univerzálna
Norma
EN 11611
Vyhotovenie
Zváracia kapucňa

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj