Profesionálne ochranné pracovné okuliare značky WOKIN
search
  • Profesionálne ochranné pracovné okuliare značky WOKIN

Ochranné pracovné okuliare

1,90 €   s DPH

1,58 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Profesionálne ochranné pracovné okuliare značky WOKIN, certifikované podľa CE a ANSI. Ochranné pracovné okuliare sú veľmi kvalitné, vyrobené z polykarbonátu odolného voči nárazom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše ochranné pracovné okuliare predstavujú ideálne riešenie pre ochranu vašich očí pri práci v náročných podmienkach. Tieto okuliare sú certifikované podľa najvyšších štandardov CE a ANSI, čo znamená, že spĺňajú prísne normy pre bezpečnosť očí.

Vysoká kvalita materiálu: Okuliare sú vyrobené z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je odolný voči nárazom. Tento materiál nielenže chráni vaše oči pred potenciálnymi nebezpečenstvami, ale tiež poskytuje jasný a neskreslený pohľad, čo zlepšuje vašu produktivitu a bezpečnosť.

Nastaviteľné ramienka: Okuliare sú vybavené posuvnými ramienkami, ktoré umožňujú jednoduché prispôsobenie pre pohodlné používanie. Tým sa zabezpečuje, že okuliare perfektne sadnú na rôzne tvary tváre a nebudú vyvolávať nepohodlie počas dlhých pracovných hodín.

Certifikované bezpečnostné štandardy: S certifikátmi CE a ANSI môžete mať istotu, že naše ochranné pracovné okuliare boli testované a schválené pre svoju schopnosť chrániť vaše oči pred potenciálnymi nebezpečenstvami. Vaša bezpečnosť je našou prioritou.

Nezáleží na tom, či pracujete v priemysle, dielni, na stavbe alebo pri iných aktivitách, kde hrozí nebezpečenstvo pre vaše oči, ochranné pracovné okuliare od značky WOKIN sú tu, aby vás chránili. Investujte do svojej bezpečnosti a pohodlia s certifikovanými ochrannými okuliarmi.

Špecifikácie


455000

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vlastnosti
Nastaviteľné posuvné ramienka
Materiál
Polykarbonát
Vyhotovenie
Pracovné okuliare
Certifikát
ANSI
CE

Špecifické referencie

EAN13
6970010264751

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj