Ochranné okuliare s vetraním
search
  • Ochranné okuliare s vetraním

Ochranné okuliare s vetraním

1,80 €   s DPH

1,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Ochranné okuliare (číre) s vetraním od značky WOKIN. Ochranné okuliare sú certifikované CE a schválené podľa EN166. Okuliare sú odolné voči nárazom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Ochranné okuliare (číre) s vetraním od značky WOKIN. Ochranné okuliare sú certifikované CE a schválené podľa EN166. Okuliare sú odolné voči nárazom.

Certifikovaná bezpečnosť: Naše okuliare sú dôkladne testované a certifikované, aby zabezpečili maximálnu ochranu pre vaše oči. Splňujú normy CE a EN166, čo znamená, že sú schválené pre použitie v náročných pracovných prostrediach.

Odolnosť voči nárazom: Okuliare sú vyrobené s ohľadom na odolnosť voči nárazom, čo zabezpečuje, že vaše oči budú chránené pred možnými nebezpečenstvami, ktoré by mohli vzniknúť pri práci.

Vetracie otvory: Mäkký a ľahký PVC rám je vybavený vetracími otvormi, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu. Tým sa minimalizuje rosenie a zamlžovanie šošoviek, čo zlepšuje vašu viditeľnosť počas práce.

Vysoko priehľadné šošovky: Polykarbonátové šošovky sú účinné a poskytujú vysokú priehľadnosť. Vaša vízia bude jasná a neskreslená, čo je dôležité pre vašu bezpečnosť.

Pohodlnosť a praktickosť: Okuliare sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné na nosenie počas dlhých pracovných hodín. Sú ľahké a komfortné.

Ochranné okuliare s vetraním sú nevyhnutnou súčasťou výbavy pre všetkých, ktorí pracujú v prostrediach, kde je potrebná ochrana očí. Bezpečnosť a pohodlie sú pre nás dôležité, a preto máme v ponuke tieto okuliare, aby vám poskytli najlepšiu možnú kombináciu oboch. Vaše oči si zaslúžia spoľahlivú ochranu.

Špecifikácie


455300

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Materiál
PVC (Polyvinylchlorid)
Norma
EN 166
Vyhotovenie
Pracovné okuliare
Certifikát
CE

Špecifické referencie

EAN13
6971802961346

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj