Plynová fľaša s náplňou CO2
search
  • Plynová fľaša s náplňou CO2

Plynová fľaša CO2 / 8L

120,00 €   s DPH

100,00 €   bez DPH

Plynová fľaša s náplňou CO2 je 8L/6kg. Vhodná pre domácich majstrov a malé dielne. Používa sa pri zváraní v ochrannej atmostére CO2.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naša plynová fľaša s náplňou CO2 je spoľahlivým spoločníkom pre domácich majstrov a majiteľov malých dielní. S kapacitou 8 litrov a obsahom 6 kilogramov čistého CO2 je táto fľaša vhodná pre širokú škálu zváracích aplikácií, kde je potrebné vytvoriť ochrannú atmosféru CO2.

Vysoká kapacita: S 8 litrami a 6 kilogrammi CO2 je táto fľaša dostatočne veľká na to, aby ste mohli pokračovať vo vašich zváracích projektoch bez neustáleho prerušovania kvôli výmene plynovej náplne.

Univerzálna použiteľnosť: Plyn CO2 sa široko využíva pri zváraní v ochrannej atmosfére CO2. Jeho inertné vlastnosti pomáhajú minimalizovať oxidačné procesy počas zvárania, čo vedie k kvalitnejším a spoľahlivejším spojom.

Vhodná pre domácich majstrov: Táto fľaša je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám domácich majstrov a majiteľov malých dielní. Je praktická a ľahko prenositeľná, čo umožňuje pohodlné zváranie v rôznych častiach dielne.

Kvalita a bezpečnosť: Naša plynová fľaša CO2 je starostlivo skladovaná a udržiavaná, aby sme vám zabezpečili čistý a spoľahlivý plyn pre vaše zváranie. Bezpečnosť našich zákazníkov je našou prioritou.

Táto plynová fľaša CO2 je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí vyžadujú spoľahlivý zdroj CO2 pre svoje zváranie. Bez ohľadu na to, či pracujete na remeselných projektoch alebo iných zváracích úlohách, táto fľaša vám pomôže dosiahnuť vynikajúce výsledky.

Užitočné odkazy

Špecifikácie


104359

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Výstupný závit
G 3/4"
Objem
8L / 6kg
Tlak
200 Barov
Náplň
CO2 (Oxid uhličitý)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj