Plynová fľaša Argón
search
  • Plynová fľaša Argón

Plynová fľaša Argón / 8L

125,00 €   s DPH

104,17 €   bez DPH

Plynová fľaša s náplňou Ar je 8L/6kg, 200Barová. Vhodná pre domácich majstrov a malé dielne. Používa sa pri zváraní v ochrannej atmostére Argón.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naša plynová fľaša s náplňou Argónu o objeme 8 litrov je ideálnym riešením pre domácich majstrov a majiteľov malých dielní, ktorí si zakladajú na precíznom a kvalitnom zváraní. S vysokým tlakom 200 barov a obsahom 6 kilogramov čistého Argónu poskytuje táto fľaša optimálne podmienky pre zváranie v ochrannej atmosfére Argónu.

Presné zváranie: Argón je známy svojimi inertnými vlastnosťami, ktoré pomáhajú minimalizovať oxidáciu a zlepšujú kvalitu a pevnosť zváracích spojov. Je to ideálny plyn pre precízne a kvalitné zváranie.

Vysoký tlak: S tlakom 200 barov máte k dispozícii dostatočný zásobník Argónu na dlhšiu dobu, čo vám umožní nepretržité pracovanie bez potreby častého dopĺňania plynu.

Univerzálna použiteľnosť: Táto fľaša Argónu je vhodná pre širokú škálu zváracích aplikácií, od zvárania ocele po hliník a neželezné kovy.

Vhodná pre domácich majstrov: Je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám domácich majstrov a majiteľov malých dielní. Je kompaktná, prenositeľná a ľahko manipulovateľná.

Kvalita a bezpečnosť: Naša plynová fľaša Argón je dôkladne skladovaná a udržiavaná, aby sme vám zabezpečili čistý a spoľahlivý plyn pre vaše zváranie. Vaša bezpečnosť a kvalita práce sú pre nás dôležité.

Táto plynová fľaša Argón (8L/6kg, 200 bar) je vaším spoľahlivým partnerom pre všetky vaše zváracie projekty. Nech pracujete na remeselných dielach, výrobe alebo opravách, táto fľaša vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie precíznych a spoľahlivých zváracích spojov.

Užitočné odkazy

Špecifikácie


3011560

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Výstupný závit
W 21,8x1/14"
Objem
8L / 6kg
Tlak
200 Barov
Náplň
Ar (Argón)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj