Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L
search
  • Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L

Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L

125,00 €   s DPH

104,17 €   bez DPH

Plynová fľaša s náplňou CO2/Ar je 8L/6kg, 200Barová. Vhodná pre domácich majstrov a malé dielne. Používa sa pri zváraní v ochrannej atmostére so zmesou CO2/Argón.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naša plynová fľaša MIX s náplňou CO2 a Argónu je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám domácich majstrov a majiteľov malých dielní, ktorí vykonávajú rôznorodé zváracie úlohy. Táto fľaša kombinuje výhody oboch plynov, čo ju robí ideálnym univerzálnym riešením pre zváranie v ochrannej atmosfére so zmesou CO2/Argón.

Univerzálna použiteľnosť: Táto fľaša je skvelým riešením pre zváranie rôznych materiálov, vrátane ocele, nerezovej ocele a neželezných kovov. Zmes CO2 a Argónu poskytuje výhody obidvoch plynov, čím umožňuje dosiahnuť optimálne výsledky.

Vysoký tlak: S tlakom 200 barov máte k dispozícii dostatočnú zásobu plynu na nepretržité zváranie. Táto fľaša vám umožňuje pracovať bez obáv o časté dopĺňanie plynu.

Vhodná pre domácich majstrov: Je navrhnutá s ohľadom na potreby domácich majstrov a majiteľov malých dielní. Je kompaktná a ľahko prenositeľná, čo uľahčuje manipuláciu.

Kvalita a bezpečnosť: Naša plynová fľaša MIX je dôkladne skladovaná a udržiavaná, aby sme vám poskytli spoľahlivý plyn pre vaše zváranie. Vaša bezpečnosť a kvalita práce sú pre nás prioritou.

Táto plynová fľaša MIX (CO2 + Argón, 8L/6kg, 200 bar) je vaším spoľahlivým partnerom pre všetky vaše zváracie projekty. Bez ohľadu na to, či pracujete na remeselných dielach alebo iných zváracích úlohách, táto fľaša vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Urobte si svoju prácu s dôverou a spoľahnite sa na našu plynovú fľašu MIX.

Užitočné odkazy

Špecifikácie


3011571

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Výstupný závit
W 21,8x1/14"
Objem
8L / 6kg
Tlak
200 Barov
Náplň
Mix (CO2 + Ar)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj