Číre ochranné sklo do zváracích okuliarov Ø 50mm
search
  • Číre ochranné sklo do zváracích okuliarov Ø 50mm

Číre ochranné sklo do zváracích okuliarov Ø 50mm

0,30 €   s DPH

0,25 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Číre ochranné sklo do zváracích okuliarov s priemerom 50 mm je nevyhnutným doplnkom pre každého zvárača, ktorý hľadá spoľahlivú ochranu svojich očí počas zváracích prác.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Číre ochranné sklo do zváracích okuliarov s priemerom 50 mm je nevyhnutným doplnkom pre každého zvárača, ktorý hľadá spoľahlivú ochranu svojich očí počas zváracích prác. Toto kvalitné ochranné sklo je navrhnuté tak, aby poskytovalo vynikajúcu viditeľnosť a zároveň chránilo oči pred iskrami, UV a IR žiarením, ktoré sú bežným javom pri zváraní.

S priemerom 50 mm je toto sklíčko vhodné pre univerzálne použitie v rôznych typoch zváracích okuliarov a kukiel, čo zabezpečuje jeho širokú aplikáciu. Jeho číra povaha zabezpečuje, že zvárač má neobmedzený a čistý výhľad na zváraný materiál, čo je kľúčové pre presné a kvalitné zváracie práce.

Inštalácia tohto ochranného skla je jednoduchá a rýchla, umožňuje efektívnu výmenu bez potreby špeciálnych nástrojov. Toto číre ochranné sklo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhodobú trvanlivosť a odolnosť voči poškriabaniu, čím zabezpečuje, že vaša ochrana očí zostane efektívna počas mnohých hodín zváracích prác.

Špecifikácie


SOC

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vhodné pre kukly
Univerzálne použitie
Vyhotovenie
Ochranné sklo pre kuklu

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj