Vodítko s kolieskami na BREAK 80
search
  • Vodítko s kolieskami na BREAK 80
  • Vodítko s kolieskami na BREAK 80
  • Vodítko s kolieskami na BREAK 80

Vodítko s kolieskami na BREAK 80

4,80 €   s DPH

4,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vodítko s kolieskami je navrhnuté na zlepšenie presnosti a pohodlia pri používaní rezacieho horáka BREAK 80 s plazmovou rezačkou SOLUTION BREAK 80.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vodítko s kolieskami je špeciálne navrhnuté pre zvýšenie presnosti a pohodlia pri používaní zváracieho horáka BREAK 80 s plazmovou rezačkou SOLUTION BREAK 80. Tento praktický doplnok umožňuje hladké a rovnomerné vedenie horáka po rezacej ploche, čím značne zlepšuje kontrolu a presnosť rezu.

Konštrukcia vodítka s kolieskami je robustná a odolná, pripravená vydržať nároky profesionálneho zváracieho prostredia. Kolieska sú navrhnuté tak, aby zabezpečili plynulý pohyb na rôznych typoch povrchov, znižovali trenie a minimalizovali úsilie potrebné pre manipuláciu s horákom.

Toto vodítko je ideálnou voľbou pre zváračov hľadajúcich presné a kvalitné rezanie s minimálnym úsilím. Montáž a demontáž vodítka je rýchla a jednoduchá, umožňujúc užívateľom rýchlo prechádzať medzi rôznymi rezacími úlohami bez zbytočného zdržania.

Použitím vodítka s kolieskami na BREAK 80 získate nielen lepšie rezultáty pri rezaní, ale aj komfortnejšiu a efektívnejšiu prácu. Tento doplnok je nevyhnutným nástrojom pre každého, kto vyžaduje najvyššiu úroveň presnosti a pohodlia pri práci s plazmovými rezačkami SOLUTION BREAK 80.

Špecifikácie


CV0204

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION BREAK 80

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj