Dištančné vodítko na HELVI PT-80
search
  • Dištančné vodítko na HELVI PT-80

Dištančné vodítko na HELVI PT-80

11,40 €   s DPH

9,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Dištančné vodítko pre plazmové horáky HELVI PT-80 a ST-120 je esenciálne pre dosiahnutie presných a kvalitných rezov s plazmovými rezačkami HELVI. 

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Dištančné vodítko pre plazmové horáky HELVI PT-80 a ST-120 je špeciálne navrhnutý doplnok, ktorý zvyšuje presnosť a jednoduchosť plazmového rezania s použitím plazmových rezačiek značky HELVI. Toto vodítko je ideálne pre profesionálov, ktorí vyžadujú dokonalú kontrolu a konzistentnosť pri rezaní rôznych materiálov.

Jeho hlavnou funkciou je udržiavanie stabilnej vzdialenosti medzi tryskou a rezaným materiálom, čo zaručuje presný a čistý rez bez ohrozenia kvality alebo bezpečnosti práce. Vďaka tomuto vodítku je možné dosiahnuť rovné a hladké rezy s minimálnym úsilím, čím sa značne znižuje riziko chýb spôsobených ľudským faktorom.

Dištančné vodítko je vyrobené z vysokokvalitných a odolných materiálov, ktoré zabezpečujú jeho dlhú životnosť aj v prípade intenzívneho používania v náročných pracovných podmienkach. Jeho jednoduchá montáž a používanie umožňujú rýchlu adaptáciu pre akúkoľvek úlohu rezania, zatiaľ čo kompatibilita s modelmi PT-80 a ST-120 poskytuje širokú flexibilitu v aplikáciách.

Toto dištančné vodítko predstavuje nepostrádateľný nástroj pre zváračov a operátorov plazmových rezačiek, ktorí hľadajú bezchybné výsledky pri práci s materiálmi rôznej hrúbky a zložitosti. Jeho použitie zvyšuje efektivitu práce, znižuje potrebný čas na dokončenie projektov a zároveň zabezpečuje vysokú úroveň bezpečnosti pri práci.

Špecifikácie


23015201

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 80

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj