Vodiaca pružina na BREAK 60, PC 60, CUT 60
search
  • Vodiaca pružina na BREAK 60, PC 60, CUT 60

Vodiaca pružina na BREAK 60, PC 60, CUT 60

2,50 €   s DPH

2,08 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vodítko na pružinu pre plazmové horáky z modelových radov SOLUTION BREAK 60, SOLUTION PC 60, a SOLUTION CUT 60 je nevyhnutným doplnkom pre zvýšenie presnosti a plynulosti rezania.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vodítko na pružinu pre plazmové horáky z modelových radov SOLUTION BREAK 60, SOLUTION PC 60 a SOLUTION CUT 60 predstavuje neoceniteľný doplnok pre každého, kto používa plazmové rezačky značky SOLUTION. Tento praktický komponent je špeciálne navrhnutý na zlepšenie presnosti a plynulosti pohybu horáka pri plazmovom rezaní, čo zvyšuje efektivitu a kvalitu práce.

Vodítko na pružinu je kľúčové pre dosiahnutie stabilného a rovnomerného vedenia horáka počas rezacieho procesu. Jeho použitie minimalizuje riziko chýb a nepresností vznikajúcich v dôsledku ručného vedenia, čo je obzvlášť dôležité pri práci s komplikovanými alebo detailnými rezmi. Vďaka tomu je možné dosiahnuť hladké, čisté rezy s minimálnou potrebou dodatočného opracovania.

Vodítko je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho dlhodobú odolnosť a spoľahlivosť aj pri intenzívnom používaní. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby bola kompatibilná so všetkými uvedenými modelmi plazmových horákov, čo zabezpečuje univerzálnosť a široké možnosti využitia.   

Inštalácia vodítka na pružinu je jednoduchá a intuitívna, nevyžaduje špeciálne nástroje ani zložité postupy, čo umožňuje rýchlu a efektívnu prípravu na rezacie operácie. Tento doplnok je nevyhnutným prvkom pre všetkých profesionálov v oblasti plazmového rezania, ktorí hľadajú maximálnu presnosť, rýchlosť a kvalitu svojich pracovných výsledkov.

Špecifikácie


CV0202

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Vodiaca pružina
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION BREAK 60
SOLUTION CUT 60
SOLUTION PC 60

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj