Separačná kvapalina proti rozstreku Protec CE15L 10L
search
  • Separačná kvapalina proti rozstreku Protec CE15L 10L
  • Separačná kvapalina proti rozstreku Protec CE15L 10L
  • Separačná kvapalina proti rozstreku Protec CE15L 10L

Separačná kvapalina proti rozstreku Protec CE15L 10L

85,40 €   s DPH

8,54 € za liter

71,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Separačná kvapalina Protec CE15L v 10-litrovom balení je ideálnym pomocníkom pre zabezpečenie čistoty a kvality zváraných dielov. Bez silikónu, vhodná pre následné povrchové úpravy.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Separačná kvapalina proti rozstreku Protec CE15L v 10-litrovom balení je špičkovým zváracím pomocníkom, ktorý zabezpečuje čistotu a kvalitu zváraných dielov. Tento hotový prípravok je navrhnutý na okamžité použitie a je špeciálne formulovaný bez obsahu silikónu, čo eliminuje problémy s následnými povrchovými úpravami ako je zinkovanie, práškové nanášanie farieb alebo lakovanie.

Tento ekologický a plne biologicky odbúrateľný prípravok je vyrobený na úplne novej technológii. Vďaka svojej vodnej emulzii na báze glycerínesterových olejov a emulgátorov efektívne bráni lepeniu horúcich odstrekov pri zváraní. Jeho aplikácia na obrobky, vybavenie a nástroje nielenže znižuje riziko poškodenia, ale zároveň posilňuje stabilitu výrobných procesov.

Protec CE15L je vhodný pre všetky bežné zváracie metódy vrátane MIG/MAG, bodového zvárania, laserového zvárania a tvrdého spájkovania. Jeho integrovaná funkcia čistenia (odmasťovania) a optimálna ochrana komponentov pre rôzne typy materiálov ako oceľ, pozinkovaná oceľ či nehrdzavejúca oceľ zabezpečujú, že zvarované diely sú čisté, bez pórov a nadpráce.

Výhody tohto profesionálneho protirozstrekového roztoku sú viaceré: neobsahuje silikón ani freónové zlúčeniny, je nehorľavý a poskytuje optimálnu ochranu pri zváracích prácach. Balený v 10-litrovej bandaske, Protec CE15L je efektívne a hospodárne riešenie pre každého zvárača, ktorý hľadá kvalitný a ekologický prostriedok na zlepšenie svojich zváracích procesov.

Špecifikácie


192.SK018

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Protirozstrekový prostriedok
Objem
10 litrov
Konzistencia
Tekutina

Špecifické referencie

EAN13
6593701713248

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj