Tesnenie na redukčný ventil Argón
search
  • Tesnenie na redukčný ventil Argón

Tesnenie na redukčný ventil Argón

0,70 €   s DPH

0,58 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tesnenie na redukčný ventil Argón je nevyhnutnou súčasťou pre každého zvárača, ktorý používa argón alebo zmesi argónu a CO2.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tesnenie na redukčný ventil Argón je špeciálne navrhnuté pre použitie s redukčnými ventilmi určenými pre argón alebo zmesi argónu a CO2, čo sú plyny často používané v zváracích technológiách. S vonkajším priemerom 18 mm, vnútorným priemerom 10 mm a šírkou 4 mm, toto tesnenie poskytuje presné a pevné utesnenie, zabraňujúc potenciálnym únikom plynu, čo je kritické pre bezpečnosť a efektívnosť zváracích operácií.

Vyrobené z materiálov vysokej kvality, tesnenie zabezpečuje odolnosť a dlhú životnosť aj pri používaní v náročných podmienkach, ako sú vysoké tlaky a rôzne teplotné rozsahy, ktoré sú typické pre zváracie procesy. Táto odolnosť zaručuje, že tesnenie bude spoľahlivo slúžiť bez nutnosti častých výmen.

Tesnenie je ideálnou voľbou ako náhradný diel pre tých, ktorí potrebujú vymeniť opotrebované alebo poškodené tesnenia na svojich redukčných ventiloch. Ľahko sa montuje, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu bez potreby špeciálneho náradia alebo odborných zručností, čím sa minimalizuje prestoj zváracích prác.

Či už sa používa v profesionálnych zváracích dielňach alebo pri domácich projektoch, toto tesnenie je nevyhnutné pre každého, kto vyžaduje spoľahlivú a bezpečnú prevádzku svojich zváracích systémov s použitím argónu alebo jeho zmesí. Jeho všestrannosť a kompatibilita s rôznymi typmi redukčných ventilov na argón / MIX argónu a CO2 robia z tohto tesnenia dôležitý doplnok pre udržiavanie optimálnej funkčnosti zváracích systémov.

Poznámka: Uvedený obrázok je ilustračný. Dodávané tesnenia sú v rôznych farbách podľa aktuálnych skladových zásob.

Špecifikácie


17441

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Argón
Mix (CO2 + Ar)
Vyhotovenie
Tesnenie
Vonkajší priemer
Ø 18 mm
Vnútorný priemer
Ø 10 mm
Šírka
4 mm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj