Redukcia pre pripojenie CO2 ventilu na Argonovú flašu
search
  • Redukcia pre pripojenie CO2 ventilu na Argonovú flašu
  • Redukcia pre pripojenie CO2 ventilu na Argonovú flašu

Redukcia pre pripojenie CO2 ventilu na Argonovú flašu

16,20 €   s DPH

13,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Adaptér pre pripojenie CO2 ventilu na Argónovú fľašu: zabezpečuje kompatibilitu CO2 ventilov s argónovými fľašami, vnútorný závit W 21,8x1/14", vonkajší závit G 3/4. Integrované tesnenie pre bezpečné spojenie, ideálny pre zváračov potrebujúcich flexibilitu v používaní rôznych plynov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Redukcia pre pripojenie CO2 ventilu na Argonovú flašu je praktický a efektívny nástroj, ktorý umožňuje používanie CO2 redukčného ventilu s argónovou fľašou. Tento adaptér je ideálny pre situácie, kde potrebujete flexibilitu v používaní rôznych typov plynových fliaš pre vaše zváracie alebo technické potreby.

Adaptér má vnútorný závit W 21,8x1/14", ktorý je navrhnutý na pripojenie k argónovej fľaši. Tento štandardný závit zabezpečuje kompatibilitu s väčšinou argónových fliaš dostupných na trhu, a zároveň zaručuje pevné a bezpečné spojenie. Vonkajší závit adaptéra je G 3/4, čo je bežne používaný rozmer pre CO2 ventil, a umožňuje jednoduché pripojenie vášho CO2 ventilu k adaptéru.

Významnou súčasťou tejto redukcie je kvalitné tesnenie, ktoré je integrované priamo v konštrukcii adaptéra. Toto tesnenie hrá kľúčovú rolu v zabezpečení hermetického spojenia medzi fľašou a ventilom, čím minimalizuje riziko úniku plynu a zvyšuje bezpečnosť pri používaní.

Redukcia je vyrobená z odolných materiálov, ktoré zaručujú jej dlhodobú životnosť a spoľahlivosť, čo je nevyhnutné v náročných priemyselných prostrediach. Jednoduchosť inštalácie a univerzálna kompatibilita sú hlavnými prednosťami tohto adaptéra, vďaka ktorým sa stáva neoddeliteľnou súčasťou vybavenia pre profesionálov v oblasti zvárania a technických aplikácií, ktorí vyžadujú flexibilitu a efektivitu v práci s rôznymi typmi plynových fliaš.

Špecifikácie


2499

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vstupný závit
W 21,8 x 1/14"
Výstupný závit
G 3/4"
Vyhotovenie
Redukcia na ventil

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj