Tesnenie na redukčný ventil Acetylén
search
  • Tesnenie na redukčný ventil Acetylén

Tesnenie na redukčný ventil Acetylén

0,70 €   s DPH

0,58 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tesnenie na redukčný ventil Acetylén je neodmysliteľnou súčasťou pre zabezpečenie bezpečnej a spoľahlivej prevádzky vašich zváracích a rezacích systémov, ktoré používajú acetylén.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tesnenie na redukčný ventil Acetylén je kľúčovou súčasťou pre zabezpečenie bezpečnej a spoľahlivej prevádzky vašich zváracích a rezacích systémov používajúcich acetylén. Toto pružné gumené tesnenie, s vonkajším priemerom 16 mm, vnútorným priemerom 10 mm a šírkou 3 mm, je navrhnuté tak, aby poskytovalo perfektné tesnenie medzi redukčným ventilom a plynovou fľašou.

Vyrobené z vysoko kvalitného gumového materiálu, toto tesnenie odoláva chemickému pôsobeniu acetylénu a zároveň zabezpečuje, že nedôjde k úniku plynu, čo je nevyhnutné pre bezpečnú prácu. Jeho pružnosť a odolnosť zaručujú dlhodobú životnosť a spoľahlivosť pri každodennej prevádzke.

Toto tesnenie je ideálnym náhradným dielom pre opravy a údržbu vašich redukčných ventilov na acetylén. Jeho jednoduchá inštalácia znamená, že môžete rýchlo obnoviť alebo zlepšiť tesnenie vašich systémov, čím sa minimalizuje riziko úniku plynu a zabezpečuje kontinuita vašej práce.

Či už realizujete opravy, údržbu alebo len chcete mať po ruke náhradné diely pre prípad potreby, toto tesnenie na redukčný ventil Acetylén je nepostrádateľným doplnkom pre všetkých profesionálov, ktorí pracujú s acetylénom. Poskytuje nielen pokoj a bezpečnosť, ale aj zvyšuje efektivitu a spoľahlivosť vašich zváracích a rezacích operácií.

Špecifikácie


0620

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Acetylén
Materiál
Guma
Vyhotovenie
Tesnenie
Vonkajší priemer
Ø 16 mm
Vnútorný priemer
Ø 10 mm
Šírka
3 mm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj