Redukčný ventil GCE ProControl na Kyslík
search
  • Redukčný ventil GCE ProControl na Kyslík
  • Detail redukčného ventilu GCE ProControl na Kyslík
  • Detail redukčného ventilu GCE ProControl na Kyslík
  • Detail redukčného ventilu GCE ProControl na Kyslík
  • Balenie redukčného ventilu GCE ProControl na Kyslík
  • Redukčný ventil GCE ProControl na Kyslík

Redukčný ventil GCE ProControl na Kyslík

94,00 €   s DPH

78,33 €   bez DPH

Môžete mať už do 4 dní

Redukčný Ventil GCE ProControl na Kyslík: perfektný pre profesionálne použitie s vstupným tlakom 200 bar, robustná konštrukcia, presná regulácia tlaku. Splňa normy ISO 2503 a 5171.

Množstvo
Na objednávku



Potrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme Redukčný Ventil GCE ProControl na Kyslík, ktorý je ideálnym nástrojom pre profesionálne a priemyselné použitie, kde je potrebná precízna kontrola tlaku kyslíku. Tento ventil je navrhnutý s dôrazom na robustnosť a odolnosť, čo ho robí vhodným pre každodenné použitie v rôznych pracovných prostrediach, vrátane zastrešených dielní aj exteriérnych aplikácií.

Jeho vertikálne orientovaná konštrukcia bola špeciálne navrhnutá s cieľom zvýšiť bezpečnosť pri manipulácii, čo je kľúčové pre prácu s vysokotlakovými plynnými médiami. Pri výrobe tohto ventilu bola použitá špeciálna selekcia materiálov, ktoré sú kompatibilné s kyslíkom, aby sa zabezpečila maximálna bezpečnosť a dlhá životnosť produktu.

Každý redukčný ventil z radu GCE ProControl prechádza prísnym procesom kontroly kvality, vrátane individuálneho nastavenia a testovania pred opustením montážnej linky, čo zaisťuje jeho spoľahlivosť a presnosť v praxi. Ventil spĺňa vysoké štandardy stanovené normou ISO 2503, čím zaručuje jeho výnimočnú kvalitu a bezpečnosť.

Ventil má vstupný tlak 200 bar a výstupný tlak nastaviteľný od 0 do 10 bar, čo umožňuje flexibilné použitie pre rôzne priemyselné aplikácie. Pripojenie vstupu a výstupu sú realizované pomocou závitov W21,8×1/14" a G1/4", čo zabezpečuje jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. Výborná stabilita výstupného tlaku a ergonomický dizajn spolu s prehľadnými stupnicami manometrov umožňujú jednoduchý odpočet nastavených hodnôt a presné meranie tlaku. Regulácia tlaku je zabezpečená pomocou zapuzdreného škrtiaceho systému, čo zaisťuje jednoduchú a intuitívnu obsluhu.

Vyrobený v súlade s normami EN ISO 2503 a ISO 5171, je tento redukčný ventil vhodný pre všetky priemyselné aplikácie, kde je potrebné dodávať kyslík z plynových fliaš. S jeho vynikajúcimi parametrami a dlhšou dobou životnosti predstavuje Redukčný Ventil GCE ProControl na Kyslík ideálne riešenie pre vysokú efektívnosť a bezpečnosť pri práci s kyslíkom.

Špecifikácie


0780630

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Kyslík
Materiál
Mosadz
Uzatvorenie prietoku plynu
Áno
Vstupný tlak
200 bar
Vstupný závit
W 21,8 x 1/14"
Výstupný prietok
0-30 l/min
Výstupný závit
G 1/4"
Váha [kg]
1,9
Norma
EN ISO 2503
EN ISO 5171
Vyhotovenie
Redukčný ventil

Špecifické referencie

EAN13
8592346692763

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj