Tryska na HELVI PT-60
search
  • Tryska na HELVI PT-60

Tryska na HELVI PT-60

3,05 €   s DPH

2,54 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tryska na HELVI PT-60 je navrhnutá pre maximálnu presnosť a efektivitu pri plazmovom rezaní s horákmi modelu PT-60, produkovanými talianskou značkou HELVI.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tryska na HELVI PT-60, vyrobená z prvotriednej medi, je navrhnutá špeciálne pre plazmové horáky modelu PT-60 od uznávanej talianskej značky HELVI. Táto tryska je kľúčovým príslušenstvom pre plazmové rezačky, kde zabezpečuje presné a efektívne riadenie plazmového prúdu, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie optimálnej kvality a presnosti rezov.

Dômyselný dizajn a výber materiálu zabezpečujú vysokú vodivosť a odolnosť trysky voči vysokým teplotám, ktoré sú typické pri plazmovom rezaní. Vďaka týmto vlastnostiam tryska umožňuje stabilný a kontinuálny plazmový oblúk, čo vedie k hladkým a čistým rezom bez nadmerného úsilia a zvyšuje efektivitu rezacieho procesu.

Tryska na HELVI PT-60 je navrhnutá pre jednoduchú inštaláciu a rýchlu výmenu, minimalizuje tak prestoje a zvyšuje produktivitu. Jej robustná konštrukcia zaisťuje dlhodobú odolnosť a spoľahlivosť, čo je výhodné pre používanie v náročných priemyselných a remeselných aplikáciách.

Použitím tejto trysky získate spoľahlivý výkon a presnosť, ktoré sú nevyhnutné pre profesionálne plazmové rezanie. Či už ide o detailné rezanie alebo prácu na veľkých projektoch, tryska na HELVI PT-60 poskytne kvalitu a presnosť, ktorú očakávate od vašej plazmovej rezačky, a to všetko pri zachovaní vysokých štandardov odolnosti a dlhej životnosti.

Špecifikácie


23015225

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 60

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj