Nerezový kartáč na čistenie drážok
search
  • Nerezový kartáč na čistenie drážok

Nerezový kartáč na čistenie drážok

14,30 €   s DPH

11,92 €   bez DPH

Nerezový kartáč na čistenie drážok je navrhnutý pre presné a dôkladné odstraňovanie hrdze, nečistôt alebo starej farby, čím sa stáva neoceniteľným nástrojom pre rôzne remeselnícke práce.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Nerezový kartáč na čistenie drážok je vysoko efektívny nástroj navrhnutý na presné a dôkladné čistenie drážok, vhodný pre rôzne remeselnícke práce. Tento jednoradový ručný kartáč sa vyznačuje svojou schopnosťou efektívne odstraňovať hrdzu, nečistoty alebo starú farbu z rôznych povrchov, čím je neoceniteľným pomocníkom pri príprave materiálov na ďalšie spracovanie.

Srdcom tohto kartáča sú nerezové drôty s priemerom 0,35 mm, ktoré zabezpečujú optimálnu odolnosť voči korózii a zároveň poskytujú dostatočnú pružnosť pre efektívne čistenie bez poškodenia čisteného materiálu. Táto vlastnosť robí kartáč ideálnym pre prácu s citlivými alebo nerezovými povrchmi, kde je dôležité zachovať integritu materiálu.

Plastová rúčka v príjemnej zelenej farbe zabezpečuje pohodlné a bezpečné držanie kartáča počas práce, čím minimalizuje riziko únavy ruky alebo sklzu, ktorý by mohol viesť k nechceným nehodám. Ergonomický dizajn rúčky je navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu kontrolu a presnosť pri čistení.

Rozmery kartáča, 270 x 140 x 25 mm, sú optimalizované tak, aby umožnili ľahkú manipuláciu aj v ťažko prístupných alebo úzkych priestoroch, čím kartáč predstavuje univerzálne riešenie pre široké spektrum čistiacich a prípravných prác.

Nerezový kartáč na čistenie drážok je vďaka svojim vlastnostiam a odolnosti voči korózii nepostrádateľným nástrojom pre remeselníkov, zváračov, reštaurátorov a všetkých profesionálov, ktorí vyžadujú spoľahlivý nástroj na čistenie a prípravu materiálov pred ich ďalším spracovaním alebo ochranou.

Špecifikácie


1111078

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Nehrdzavejúca oceľ
Rukoväť
Plastová
Rozmer (d x š x v) [mm]
270 x 140 x 25
Vyhotovenie
Kefy

Špecifické referencie

EAN13
8594010566929

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj