Redukčný ventil GCE ProControl na Acetylén
search
  • Redukčný ventil GCE ProControl na Acetylén
  • Redukčný ventil GCE ProControl na Acetylén

Redukčný ventil GCE ProControl na Acetylén

109,00 €   s DPH

90,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

"Redukčný Ventil GCE ProControl na Acetylén: navrhnutý pre presnú kontrolu acetylénového plynu, robustná konštrukcia, vstupný tlak do 25 bar, výstupný tlak 0-1,5 baru.

Množstvo
Posledné kusy na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Redukčný Ventil GCE ProControl na Acetylén predstavuje vrcholný nástroj v oblasti kontroly a regulácie tlaku plynu, špeciálne navrhnutý pre použitie s acetylénom. Svojou robustnou konštrukciou a odolnosťou je tento ventil ideálny pre každodenné použitie, či už v krytých dielňach alebo v exteriérnych pracovných podmienkach.

Jednou z kľúčových vlastností tohto ventilu je jeho vertikálne orientovaná konštrukcia, ktorá značne zvyšuje bezpečnosť pri manipulácii. Tento dizajn umožňuje jednoduchšie a bezpečnejšie používanie v rôznych pracovných situáciách. Materiály použité na výrobu tohto ventilu sú prispôsobené tak, aby zaručili najvyššiu možnú kompatibilitu s acetylénom, čo znamená, že ventil je nielen efektívny, ale aj bezpečný pri používaní s týmto špecifickým typom plynu.

Každý redukčný ventil z radu GCE ProControl prechádza prísnym testovaním a individuálnym nastavením pred opustením výrobného závodu, čo zabezpečuje jeho spoľahlivosť a dlhú životnosť. Tento proces kontroly zaručuje, že každý ventil spĺňa vysoké štandardy kvality a bezpečnosti.

Ventil je navrhnutý tak, aby umožnil precíznu reguláciu tlaku s vstupným tlakom až do 25 barov a výstupným tlakom v rozsahu od 0 do 1,5 baru. Prehľadné stupnice manometrov umožňujú ľahký odpočet nastavených hodnôt a presné meranie tlaku. Kombinácia týchto vlastností zaručuje vynikajúcu stabilitu výstupného tlaku, čo je nevyhnutné pre presné a spoľahlivé použitie v priemyselných aplikáciách.

Ergonomický a robustný dizajn tohto ventilu zaisťuje jeho pohodlnú a jednoduchú obsluhu. Vyrobený v súlade s normami EN ISO 2503 a ISO 5171, tento ventil je vhodný pre všetky priemyselné aplikácie, kde je potrebné zabezpečiť dodávku plynu z plynových fliaš. Ventil je vybavený pripojením vstupu typu strmeň a výstupom s ľavým závitom G3/8" LH, čo zaručuje bezpečnú a spoľahlivú konektivitu.

Redukčný Ventil GCE ProControl na Acetylén je teda ideálnym riešením pre profesionálov, ktorí vyžadujú presnú kontrolu tlaku a prúdenia acetylénového plynu pri svojich priemyselných aplikáciách. Jeho odolnosť, spoľahlivosť a jednoduchá obsluha ho predurčujú k širokému využitiu v rôznych priemyselných odvetviach.

Špecifikácie


0780632

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Acetylén
Materiál
Mosadz
Uzatvorenie prietoku plynu
Áno
Vstupný tlak
25 bar
Vstupný závit
Strmeň
Výstupný tlak
0 - 1,5 bar
Výstupný závit
G3/8" LH
Váha [kg]
1,9
Norma
EN ISO 2503
EN ISO 5171
Vyhotovenie
Redukčný ventil

Špecifické referencie

EAN13
8592346692787

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj