• Momentálne nedostupné
Mosadzný kartáč na čistenie drážok
search
  • Mosadzný kartáč na čistenie drážok

Mosadzný kartáč na čistenie drážok

6,30 €   s DPH

5,25 €   bez DPH

Mosadzný kartáč na čistenie drážok je efektívny a nevyhnutný nástroj pre remeselnícke práce. S jednoradovým ručným dizajnom, je ideálny pre odstraňovanie hrdze, nečistôt, alebo starej farby.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Mosadzný kartáč na čistenie drážok je praktický a efektívny nástroj, ktorý je nevyhnutným pomocníkom pri bežných remeselníckych prácach. Tento jednoradový ručný kartáč je ideálny pre ručné odstraňovanie hrdze, nečistôt alebo starej farby z rôznych povrchov.

Kartáč sa vyznačuje plastovou rúčkou v žltej farbe, ktorá zabezpečuje pohodlné a bezpečné držanie počas práce. Mosadzný drôt s vlnitosťou 0,3 mm je výnimočne odolný a účinný pri odstraňovaní nečistôt. Táto kombinácia materiálov zabezpečuje, že kartáč je nielen odolný, ale aj efektívny pri rôznych čistiacich prácach.

Rozmery kartáča 270 x 140 x 25 mm sú ideálne pre ručnú manipuláciu a zabezpečujú, že je dostatočne veľký na efektívne čistenie, ale zároveň dostatočne kompaktný na jednoduché skladovanie a prenos.

Tento mosadzný kartáč je vynikajúcou voľbou pre remeselníkov, majstrov, ale aj pre domácich kutilov, ktorí hľadajú spoľahlivý a trvanlivý nástroj na čistenie drážok a odstraňovanie nečistôt z rôznych povrchov. Jeho použitie je široké, od profesionálnych aplikácií až po bežné domáce opravy a údržbu.

Špecifikácie


1111081

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Mosadz
Rukoväť
Plastová
Rozmer (d x š x v) [mm]
270 x 140 x 25
Vyhotovenie
Kefy

Špecifické referencie

EAN13
8594010563911

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj