Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30
search
  • Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30

Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30

1,60 €   s DPH

1,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30, špeciálne navrhnutá pre plazmové horáky TRAFIMET ERGOCUT S30, je kľúčovou súčasťou pre vysokú efektivitu a kvalitu rezov na rôznych materiáloch.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30 je navrhnutá špecificky pre plazmové horáky TRAFIMET ERGOCUT S30, ktoré sa používajú na plazmových rezačkách. Táto precízne vyrobená elektróda je kľúčovou súčasťou plazmového rezacieho systému, zabezpečujúca vysokú efektivitu a kvalitu rezov na rôznych materiáloch.

Vďaka použitiu kvalitných materiálov a pokročilej výrobnej technológii, elektróda poskytuje vynikajúcu odolnosť voči vysokým teplotám a intenzívnemu opotrebeniu, ktoré sú bežné pri plazmovom rezaní. Táto vlastnosť zabezpečuje dlhú životnosť elektródy a znižuje potrebu častých výmen, čím sa optimalizuje prevádzková efektívnosť a znižujú sa celkové náklady na prevádzku.

Elektróda je navrhnutá tak, aby poskytovala stabilný a silný plazmový oblúk, čo umožňuje užívateľom dosiahnuť presné a čisté rezy s minimálnym úsilím. Jej optimálna geometria a materiálové zloženie zaisťujú, že je vhodná pre širokú škálu rezacích aplikácií, či už ide o prácu s kovmi, ako sú oceľ, hliník, alebo iné materiály.

Inštalácia elektródy je jednoduchá a rýchla, čo umožňuje užívateľom efektívne sa prispôsobiť rôznym rezacím požiadavkám bez zbytočných prestojov. Táto vlastnosť je obzvlášť cenná v prostrediach, kde je čas kritickým faktorom.

Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé a výkonné príslušenstvo pre svoje plazmové rezačky, a ktorí očakávajú najvyššiu možnú kvalitu rezov. Vďaka jej vynikajúcej odolnosti a výkonu je zárukou, že vaše plazmové rezacie projekty budú dokončené s profesionálnymi výsledkami.

Špecifikácie


PR0110

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
ERGOCUT S30

Špecifické referencie

EAN13
8028485031311

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj